NOVAMIND Z OFERTĄ DLA SPECJALISTÓW

 

Firma Novamind Ltd jest obecna na rynku stomatologicznym od ponad 35 lat i jest jedną z 15 istniejących wytwórni światowych. Tworzy udoskonaloną technologicznie stację produkcyjną wyposażoną w najnowocześniejsze urządzenia, zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów i posiada certyfikat ISO Greckiego Centrum Kontroli Jakości i Technologii Medycznych.

 

Novamind oferuje implanty i łączniki do implantów kompatybilne z najczęściej używanymi systemami implantologicznymi największych międzynarodowych marek.

 

Novamind przedstawia alternatywną ofertę produktów kompatybilnych, najwyższej jakości, niezwykle precyzyjnych i równocześnie interesujących ekonomicznie. Wysoka jakość produktów Novamind stworzyła z nas lidera w implantoprotetyce w kilku krajach.

 

Oferowane przez nas komponenty protetyczne zaprojektowane i stworzone zostały zgodnie z aktualnym stanem wiedzy medycznej przez kompetentne osoby. Precyzyjnie weryfikowane w procesie kontroli jakości, tak by w rezultacie do odbiorców trafiały produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej i rozsądnej cenie. Pochlebne opinie znamienitych klinicystów z całego świata pracujących z użyciem materiałów Novamind świadczą o ich niezawodności.

 

Każdy produkt przedstawiony w naszym katalogu jest odzwierciedleniem profesjonalizmu. Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli gabinetów stomatologiczno-protetycznych, którzy mają zapotrzebowanie na produkty najwyższej, europejskiej klasy.

 

Zwiększ zadowolenie oraz ilość swoich pacjentów dzięki wysokiej jakości naszych produktów oraz ich niskim cenom – więcej pacjentów przekłada się na większe dochody dla Ciebie. Oferowane przez nas atrakcyjne ceny oznaczają większe korzyści biznesowe dla naszych klientów.

© 2021 NOVAMIND. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin