Implanty zębowe Novamind

 

Nowoczesny system implantologiczny

 

Firma Novamind specjalizuje się w produkcji komponentów protetycznych, w tym także implantów stomatologicznych, które mają za zadanie stworzyć solidny fundament dla korony zębowej lub mostu. Implanty tytanowe opracowane i wyprodukowane przez Novamind są bardzo dobrze tolerowane przez organizm człowieka, co przyczynia się do szybkiej osteointegracji wszczepu zapewniając stabilność i wieloletnie funkcjonowanie implantu.PROTON


SYMMETRON


KRATEON


ARTION


ANTIROPON


Zależy nam, aby oferowane przez nas elementy protetyczne odpowiadały wysokim potrzebom lekarzy i pacjentów. Dlatego cały proces produkcji uwzględnia procedury medyczne, higieniczne i sanitarne. Na poparcie posiadamy certyfikat ISO Greckiego Centrum Kontroli Jakości i Technologii Medycznych.

 

Implanty Novamind kompatybilne ze znanymi systemami implantologicznymi

 

Dokładamy starań, aby oferowany przez nas asortyment elementów implantologicznych był dostępny dla każdego, a poszczególne produkty protetyczne Novamind były zgodne z innymi systemami pochodzącymi od cenionych w branży producentów. W naszej ofercie znajdują się implanty o różnej średnicy. Nasze produkty są posegregowane na ponumerowane serie, gdzie każda jest kompatybilna z innym systemem i tak:

 

  • Implanty ANTIROPON – kompatybilne z NOBEL ACTIVE®
  • Implanty ARTION –  kompatybilne z MIS, ZIMMER®
  • Implanty KRATEON – kompatybilne z NOBEL REPLACE SELECT®
  • Implanty SYMMETRON – kompatybilne z STRAUMAN SOFT TISSUE LEVEL RN SYSTEM®
  • Implanty PROTON – kompatrybilne z XIVE FRIALIT DENTSPLY®

Proponujemy zapoznanie się z katalogiem, w którym opisane są wszystkie elementy implantologiczne dostępne w sprzedaży.

© 2021 NOVAMIND. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin